Інтерфейс програми надає можливість як шукати інформацію , так і вибирати в змісті.

Працювати з сервісом Ви можете через android - програму або з будь-якого інтернет -пристрою, як з сайтом zakon.eltask.com/ua/ .

Швидкий старт. Наприклад , Вам швидко треба знайти підстави для відводу в цивільному судочинстві . Ви набираєте дуже простий запит "відвід" (без лапок), вибираєте в випадаючому меню "Цивільний процесуальний кодекс" і тиснете кнопку шукати. Програма відобразить і "підсвітить" статті про відводи. Більш складний запит "відповідальність свідків" з більш інтелектуальним алгоритмом пошуку "Асоціативний пошук" дозволить Вам знайти статті, які регулюють відповідальність свідків.

Прогамма працює за принципами "веб-інтерфейсу" (одна сторінка замінює іншу після натискання на посилання або кнопку; можна повернутися на попередню сторінку , натиснувши на кнопку "<" { назад } ...).

При пошуку набирайте тільки важливі для пошуку слова ( частини слів або послідовності букв ) .

При складному пошуку ефективно перерахувати фрази через кому і вибрати алгоритм пошуку "Через кому всі фрази" .

Одну пошукову фразу Ви можете шукати в різних законах , не набираючи її повторно. Ви завжди можете повернутися на попередню сторінку пошуку , натиснувши на кнопку "<" (назад).

Вам не обов'язково вводити слово (слова цілком) - досить ввести істотну частину слова ( фрази ) .

Види алгоритмів пошуку відсортовані від найбільш швидких до найбільш потужних (і більш повільним ).

Пошук по назвах статей - найбільш швидкий і більш "тематичний" . Пошук по назвах статей дає менше варіантів статей (Вам не доведеться витрачати час на вивчення надлишкової інформації).
Пошук в описах (у тексті - змісті) статей дає набагато більше варіантів і дозволяє шукати кореляції (взаємозалежності). Асоціативний пошук в даний час розбиває Вашу пошукову фразу на слова ( словоформи ) і шукає статті , які включають всі слова з фрази.

Кнопками " +" і "-" android - програми Ви можете встановити зручний розмір шрифту. Кнопка "<" дозволить Вам повернутися на попередню сторінку . Кнопка " Меню " викличе меню програми.

Опція "Шукати в статті" призначена для додаткового пошуку на поточній сторінці.

Опція "Перезавантажити" перезавантажує сервіс з початкової сторінки.

Опція " Повідомлення " призначена для звернення за допомогою до розробника або для повідомлення про помилки або побажання. Спасибі Вам за Вашу допомогу.


Комментарии и вопросы

Опубликовать комментарий или вопрос

Copyright 2019 © ELTASK.COM
All rights reserved.